Эпиляция

Лазерна епіляція береже гаманець

Є люди, які відмовляються від процедури лазерної епіляції, оскільки вважають її дорогим задоволенням. Однак, якщо проаналізувати витрати на інші методи видалення волосся, стає ясно: лазерна епіляція істотно заощаджує бюджет. Яким чином?
Давайте розберемося!

По-перше: лазерна епіляція не вимагає частого повторення


Якщо порівняти лазерну епіляцію з воскової депіляції і шугарінг (ці способи видалення волосся після лазера на другому місці за популярністю), бачимо, що лазерну епіляцію потрібно робити рідше, ніж ці дві процедури.
Наприклад, ефект від видалення воском зберігається 2-3 тижні, а від видалення лазером — 4-6!
Плюс з кожною наступною процедурою інтервал між сеансами лазерної епіляції зростає — економія часу і грошей очевидна.

По-друге: лазерна епіляція дозволяє позбавитися від волосяних фолікулів назавжди


Величезний плюс лазерної епіляції в тому, що ефект від процедури зберігається довгі роки.
Оброблені лазером волосяні фолікули після курсу процедур руйнуються і вже не відновлюються. суть методу
— в випромінюванні лазером світлової енергії, що поглинається волосяним пігментом меланіном.
Нагрівання руйнує стрижень і корінець волосини, де міститься пігмент, не зачіпаючи навколишні тканини.  
Після декількох сеансів про зростання волосся в небажаних місцях можна забути.
За умови стабільності гормонального фону курс лазерної епіляції не потрібно проходити заново. Хіба що через гормональні збої, ефект може бути порушений, в таких випадках з часом можуть вирости поодинокі волоски. Для позбавлення від них буде досить підтримують процедур з інтервалом в півроку. У той же час від воскової епіляції або шугаринга не вийде відмовитися назавжди, адже ефект від них не триває довше місяця.

По-третє: давайте підрахуємо


Один сеанс воскової епіляції зони бікіні коштує в середньому 150 гривень, шугарінг тієї ж зони - 200 гривень, лазерна епіляція — близько 500.
Здавалося б, механічні методи впливу дешевше. Однак для стовідсоткового вирішення проблеми з небажаним волоссям знадобиться всього близько восьми процедур лазерної епіляції і 4000 гривень.
І все! Воскова епіляція і шугарінг проводяться раз в три тижні, в рік це
2400 і 3200 гривень, відповідно. За два роки сума виросте до 4800 і 6400 гривень, і далі щороку різниця в ціні з лазерної епіляції росте в геометричній прогресії. Вибравши лазерну епіляцію замість шугаринга і воску, ви зможете витратити зекономлені за перший рік гроші на якісний крем, за другий рік — на подорож, а далі і на
машину зібрати можна!
І ще: курс лазерної епіляції (8 процедур), якщо брати в розрахунок, наприклад, час епіляції все тієї ж зони бікіні (8 хвилин), відніме у вас всього 64 хвилини або годину часу за багато років, тоді як на інші види епіляції час доведеться витрачати нескінченно. Але ж час, часом набагато дорожче грошей.

Instagram Dr. Zapolska

Сайт про Лазерную Епіляцію у  Z laser bar 👇