Эпиляция

Три види лазерів для епіляції: який краще?

Від рекламних слоганів лазерної епіляції рябить в очах: ​​«Тільки у нас: лазер нового покоління!» «Краща лазерна епіляція в Києві!».
Не буває кращих чи гірших епіляції, як не існує лазерних поколінь - є різні види лазерів.
З плюсами і мінусами кожного з них нам
допомогла розібратися Катерина Запольська, хірург, кандидат медичних наук, керівник Центру естетичної хірургії.

Діодний лазер - найпоширеніший.


Плюси: компактний, мобільний, не вимагає витратного матеріалу при проведенні процедури, легкий в обслуговуванні та ремонті, підходить для європейського фототипу шкіри, ефективно прибирає волосся на незагорелой шкірі.
Мінуси: невисока швидкість процедури, що важливо, якщо клієнт, наприклад, вирішив за раз видалити волосся на всьому тілі. Чи не кожен захоче витратити три години епіляцію найпопулярніших зон — ніг, бікіні і
пахв. Швидкість видалення залежить від діаметра лазерного пучка і частоти спалахів. Діаметр пучка «діодніка» 9 * 9 мм, швидкість повторень досить швидка, але в порівнянні, наприклад, з олександритовим лазером ці
показники нижче в два рази. До того ж чим менше діаметр пучка, тим більше потрібно зробити суміжних спалахів, а це загрожує пропущеними ділянками та ризиком опіків через повторного імпульсу.
Що ще неприємно: волосся після епіляції доданими лазером випадуть тільки протягом двох тижнів, тобто волосся після процедури не зникають. епіляція доданими лазером вельми хвороблива. Мається на увазі, що знеболюючий ефект даватиме холодна насадка, але на ділі витримати цю процедуру без сліз вельми складно.
І ще більше хочеться плакати, коли дізнаєшся, що насадка діодного лазера — незнімна, а це значить, що після маніпуляцій, наприклад, в області глибокого бікіні зняти і повноцінно простерилізувати її неможливо.

Олександритовий лазер — найшвидший і безболісний


Плюси: Діаметр пучка насадки олександритового лазера — 15-18 мм - більш широкого поки немає в жодній іншій системі. У цього лазера є кілька змінних насадок, так що проблем зі стерилізацією немає в принципі.
Два спалахи в секунду роблять процедуру супершвидкою.
На олександритовому лазері волосся підгорає під час процедури, так що клієнт йде додому з чистою шкірою, а фахівець бачить — яка зона залишилася необроблена.
Процес епіляції олександритовим лазером менш болісний, завдяки автоматичній системі охолодження: за частку секунди до лазерного імпульсу на шкіру виприсківает Криоген. Ефект холодного спрея помітно знижує больові відчуття.
Мінуси: олександритовий лазер дорогий в обслуговуванні, вимагає дбайливого ставлення, тому досить нечасто зустрічається в клініках і салонах.

Неодимовий лазер - самий універсальний


Плюси: єдиний лазер для епіляції, на якому можна проводити процедуру на будь-якому фототип шкіри. Навіть шоколадну засмагу не є протипоказань.
Лазер оснащений системою сканування: промінь сам рухається по оброблюваної зоні, сам покриває всю ділянку, однак по швидкості поступається двом попереднім системам. Це найбезпечніший лазер: зробити на ньому опік вкрай складно.
З гігієною все в порядку — насадка, що контактує зі шкірою, знімається і обробляється.
Мінуси: неодимова епіляція погано видаляє тонкий і слабопігментоване волосся. З усіх трьох лазерів неодимовий — самий хворобливий через невисокий коефіцієнта поглинання пігментом лазерного імпульсу і, відповідно, більш високою робочою потужності.

Instagram Dr. Zapolska

Сайт про Лазерную Епіляцію у  Z laser bar 👇