Эпиляция

5 причин зробити лазерну епіляцію

Додати до свого життя два додаткові вільні місяці

Згідно з дослідженнями б'юті-порталу Escentual.com, першу позицію в списку найменш улюблених гігієнічних процедур у жінок займає гоління ніг. Причому за все життя жінки витрачають на нього близько двох місяців! Навіщо втрачати 60 днів свого життя, якщо за 5–7 сеансів (один сеанс: пахви,ноги і бікіні — триває близько години) лазерної епіляції олександритовим лазером Candela GentleLASE від волосся на ногах можна позбутися назавжди? А два вільних місяці витратити на подорожі, читання книг, спілкування з близькими — словом, на те, що ви любите!

Відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації

Найцікавіші зустрічі / події / рішення трапляються в нашому житті спонтанно. Прикро відмовлятися від багатообіцяючого побачення або несподіваною поїздки тільки з тієї простої причини, що, наприклад, ноги не досить гладенькі. А між тим, вже після першої процедури лазерної епіляції волосся не росте близько місяця, а після курсу - довгі роки. Впевненість в собі і готовність до спонтанних рішень — прекрасний бонус лазерної епіляції.

Заощадити пристойну суму

Якщо не полінуватися і підрахувати, скільки грошей за довгі роки боротьби з небажаними волоссям йде на кошти для депіляції, пінки, креми, гелі та станки для гоління - вийде мінімум дворазова різниця на користь лазерної епіляції.

Забути про біль, порізи та інші неприємності

Курс лазерної епіляції дозволяє забути про подразнення, почервоніння, лущення та інші побічні ефекти гоління і інших методів боротьби з волоссям. Під час самої лазерної епіляції дискомфортні відчуття зведені до мінімуму: наприклад, безболісність видалення волосся олександритовим лазером забезпечуює впорскування на шкіру за секунду до лазерного імпульсу спеціального охолоджуючого агента - кріогена. Ефект холодного спрею мінімізує неприємні відчуття. До того ж перед лазерною епіляцією фахівець обробляє ділянку шкіри спеціальним знеболюючим кремом, і чутливість шкіри помітно знижується.

Позбутися від волосся назавжди!

Після курсу процедур лазерної епіляції в зонах впливу лазером волосся більше ніколи не росте. Це одна з головних переваг цього методу. Відновлення росту волосся може статися після кардинальних змін гормонального фону: при гормонотерапії, після вагітності. У всіх інших ситуаціях можна забути про проблеми небажаного волосся в небажаних місцях.

Instagram Dr. Zapolska

Сайт про Лазерную Епіляцію у  Z laser bar 👇