Эпиляция

Як підготуватись до лазерної епіляції?

Отже, ви нарешті зробили це. Ви зробили вирішальний крок і записалися на лазерну епіляцію.

Ура! Але що тепер? Читайте далі, щоб дізнатися, як краще підготуватися до процедури і до кожної подальшої зустрічі, щоб забезпечити максимальну віддачу від своїх інвестицій часу і грошей.

Чи треба мені голитися?

Якщо ви прийшли тільки на консультацію, це необов'язково. Ми можемо провести тестову процедуру невеликої ділянки, що дозволить оцінити характеристики волосся і реакцію шкіри.

Для кожної процедури краще підготувати шкіру напередодні увечері, а саме - ретельно її поголити. Це дозволить лазеру краще фокусуватися на волосяному фолікулі і менше травмувати шкіру. 

Якщо ви поголите шкіру вранці, то із-за поспіху можете пропустити деякі волоски або навіть пошкодити шкіру.

Ретельно голитися дуже важливо, оскільки відрощене волосся представляє небезпеку для лазерного апарату, ушкоджуючи його високотехнологічну оптику.

Якщо непоголеного волосся буде дуже багато, ми будемо вимушені перенести процедуру і попросимо вас підготуватися до неї ретельніше.

Проте це не відноситься до волосся на обличчі, інформація про гоління торкається тільки процедур на тілі. 

Під час підготовки до епіляції важливо не використовувати воскову депіляцію, не вищипувати волосся впродовж 3-4 тижнів. Якщо не буде волосяної цибулини, процедура буде неефективна.

Ми будемо вимушені відкласти процедуру, якщо ви загорали на сонці або в солярії впродовж останніх двох тижнів. Не має значення, наскільки активно ви загорали.

Якщо візит запланований в теплу пору року, рекомендується використати крем з сонцезахисним фактором 30+ не лише після процедури, але і до неї протягом тижня.

Якщо ви використовували автозагар, вам теж доведеться почекати два тижні.

Скрабування зазвичай недостатньо для повного видалення автозагару, його залишки частенько залишаються до 2 тижнів після нанесення.

Ми протремо вашу шкіру серветкою з антисептиком, і якщо вона забарвиться, ми будемо вимушені відмовити в процедурі, оскільки вона буде занадто небезпечна.

Якщо ви приймаєте які-небудь лікарські засоби, повідомите нас про це, будь ласка. Деякі препарати посилюють фоточутливість, і ми повинні це знати перед процедурою.

Отже, тепер ви знаєте, що вам треба робити перед процедурою. Залишилося забронювати візит! 👇

Instagram Dr. Zapolska

Сайт про Лазерную Епіляцію у  Z laser bar 👇