Эпиляция

Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція ніг вже не один рік незмінно значиться серед найбільш популярних процедур по видаленню волосся, лише трохи поступаючись епіляції в зоні бікіні і пахв. З тих пір, як гладка шкіра увійшла в моду, мрія позбутися зайвої рослинності раз і назавжди періодично виникає у кожної жінки.
Скільки разів доводилося вдягати замість легкої сукні штани в літню спеку через не поголені вчасно ноги; скільки романтичних вечорів доводилося обривати на півслові з тієї ж причини.

Лазерна епіляція — один з найбільш радикальних способів позбутися від непотрібної рослинності. Після лазерної епіляції ніг вам можна буде надовго забути про бритви, креми для депіляції і болісні процедури на зразок шугаринга або видалення волосся за допомогою воску. Приємний бонус до гладеньких ніжок — час, яке у вас забирали регулярні битви за красу. Тепер його можна буде провести за набагато більш приємними заняттями. Волосся на гомілках найжорсткіші і помітні. Тому вони дратують дівчат найбільше, а перші спроби позбутися від непотрібних волосся робляться ще в юності. Найчастіше в хід йде бритва, у міру дорослішання юної жінки в хід йдуть більш просунуті і ефективні засоби.


Суть процедури лазерної епіляції ніг

Під лазерної епіляції мається на увазі спрямований вплив на оволосіння ділянки шкіри світлом з певною довжиною хвилі. Випромінювання вибірково поглинається пігментом меланіном, який міститься в цибулинах волосся. Цибулини сильно розігріваються і гинуть. Після процедури волосся випадає і не відновлюють зростання протягом тривалого терміну (до декількох років). Лазерна епіляція ніг найчастіше проводиться для досягнення косметичного ефекту, однак для цієї процедури є і медичні показання. Зокрема, це вростання волосся, підвищена чутливість шкіри, гіпертрихоз.

Підготовка до процедури

Якщо ви твердо вирішили випробувати лазерну епіляцію ніг, від шугаринга і інших методів механічного видалення волосся доведеться відмовитися не менше, ніж за три тижні до години Х. Пошкодження цибулин сильно послаблюють ефект лазера. Протягом 2, а краще 4 тижнів перед процедурою лазерної епіляції ніг не відвідувати солярій і поберегтися від природної засмаги. Ультрафіолетові промені стимулюють утворення в клітинах шкіри пігменту меланіну, того самого, який поглинає лазерне випромінювання. З міркувань безпеки пацієнта на засмаглій шкірі лазерна епіляція ніг не робиться. Відсутність засмаги також зменшує ризик появи побічних ефектів у вигляді пігментації шкіри.
Перед процедурою лазерної епіляції ніг рекомендується поголити проблемні ділянки з розрахунком, щоб до призначеного дня волосся відросло на 1-2 мм. Під час епіляції волосся будуть плавитися і якщо їх довжина більше, мікроопіки вам гарантовані. Тому якщо ви завітаєте до нас з довжиною непоголеного волосся більше, ніж 2мм, ми будемо вимушені відмовити в проведенні процедури. Протягом тижня перед лазерною епіляцією ніг не можна користуватися спиртовмісними засобами по догляду за шкірою. В день процедури косметики на тілі не повинно бути взагалі.
Фахівці радять планувати лазерну епіляцію ніг приблизно на тиждень раніше чи пізніше очікуваних місячних, в дні, коли больова чутливість порівняно невисока.
Якщо вам щось не зрозуміло — не соромтеся запитати лікаря під час попередніх консультацій.

Проведення лазерної епіляції

Перш, ніж приступити до видалення волосся, косметолог обов'язково визначає фототип шкіри, індивідуальні реакції на лазерне випромінювання. Параметри випромінювання підбираються на підставі отриманих даних, індивідуально для кожного пацієнта.
Ще один важливий момент, який необхідно обговорити до процедури — застосування анестезії.
Система охолодження, вбудована в апарат не завжди забезпечує достатнє знеболювання, тому в нашій практиці застосовуються анестетики, переважно у вигляді крему. Такий препарат необхідно нанести на шкіру заздалегідь, приблизно за годину до самої процедури.
Наш апарат для лазерної епіляції має найбільшу площу охоплення, тому ваша процедура триватиме не 2,5 години, а 30-40хв. Лікар і пацієнт надягають захисні окуляри і косметолог починає обробляти шкіру невеликим апаратом, який генерує лазерні імпульси. У перервах між спалахами спрацьовує система охолодження, яка зменшує неприємні відчуття і слугує профілактикою запалення.

Лазерна епіляція ніг може супроводжуватися деяким дискомфортом. Відчуття пацієнтів сильно різняться в залежності від порогової чутливості: від легкого поколювання до більш значимих відчуттів. Саме тому не слід нехтувати тестами, які вам пропонує лікар.
Очікувати ідеально гладкої шкіри відразу після процедури не варто — частина волосків випадає поступово, протягом 1-2 тижнів. Лазер видаляє волосся, що знаходяться у фазі активного зростання, тому лазерну епіляцію ніг доведеться повторити не менше 6 разів, щоб охопити цибулини, що виходять зі стадії спокою.

Instagram Dr. Zapolska

Сайт про Лазерную Епіляцію у  Z laser bar 👇