Эпиляция

Лазерна епіляція: про що запитати у адміністратора?

На що слід звертати увагу, звертаючись в клініку, за якими критеріями обирати фахівця? Про це розповіла Катерина Запольська, хірург, кандидат медичних наук, керівник Z.Laserbar та Dr.Zapolska Clinic.

Отже, що слід з'ясувати у адміністратора, перш ніж записатися на процедуру лазерної епіляції:

1.Вид лазера


Слід знати, що для лазерної епіляції застосовуються кілька лазерів:
Рубіновий лазер – довжина хвилі 694 нм
Олександритовий – 755 нм
Діодний – 800–810 нм
Неодимовий –1064 нм
Чим довше хвиля, тим менше пігмент шкіри поглинає лазерне випромінювання, і тим більш безпечною стає процедура. Ось чому все лазери, крім неодимового, працюють тільки на світлій шкірі і не використовуються при засмазі. Якщо у вас смугла шкіра або ви маєте намір видалити волосся на засмаглій шкірі, неодимовий лазер - єдиний можливий варіант для лазерної епіляції. І обов'язково уточніть виробника лазера - лідером серед виробників найпотужніших і сучасних лазерних систем є США.

2. Система охолодження шкіри


Щоб мінімізувати ризик пошкодження поверхні шкіри і зробити процедуру лазерної епіляції максимально комфортною, необхідна якісна система охолодження шкіри. Всі системи
охолодження можна поділити на контактні і безконтактні.

Контактні: використовується охолоджуючий гель, мідна пластина, сапфірове скло.
Безконтактні: обдув холодним повітрям, пульверизації рідкого кріогена перед лазерним
випромінюванням (система DCD).

Найбільш надійна система охолодження — рідкий криоген, який вприскується на шкіру за
мілісекунду до лазерного імпульсу і охолоджує епідерміс. Якщо клініка використовує лазер, що обдуває холодним повітрям або системи охолодження взагалі немає — це серйозний привід задуматися, а чи варто взагалі звертатися до цього закладу, бо больові відчуття вам гарнтовані.

3. Досвідчений фахівець


Щоб процедура лазерної епіляції пройшла успішно і безпечно, необхідно визначити і встановити правильні параметри впливу лазерного імпульсу. Це і потужність, і тривалість імпульсу, і температура охолодження. Крім цього, фахівець повинен чітко знати список протипоказань та обмежень процедури.

В ідеалі пацієнта повинен проконсультувати лікар-дерматолог, саме він здатний грамотно і професійно визначити необхідні параметри. В нашій клініці працюють фахівці з вищою медичною освітою, тому ви гарантовано отримаєте процедуру найвищої якості.

Instagram Dr. Zapolska

Сайт про Лазерную Епіляцію у  Z laser bar 👇