Эпиляция

Все, що ви хотіли знати про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - процедура відома і популярна, але у тих, хто вирушає на перший сеанс, виникає
багато питань. Ми відповімо на найпоширеніші.

Мені буде боляче?

Більшість пацієнтів відносять цю процедуру до розряду безболісних. Хоча при проведенні лазерної епіляції зони бікіні можливий незначний дискомфорт. Уникнути неприємних відчуттів можна за допомогою аплікаційної анестезії, наприклад, крему-анестетика Емла. Крім того, олександритовий лазер Candela GentleLASE, який використовується в Z.Laserbar, оснащений системою охолодження шкіри DCD. За мілісекунду до лазерного імпульсу відбувається вприскування охолоджуючого шкіру рідкого кріогену і неприємні відчуття нівелюються.

Чи досить однієї процедури для зупинки росту волосся?

Так, але зруйнуються тільки ті волосини, які на момент процедури перебували у фазі активного зростання. Але є і ті, які в цей час перебували в стадії спокою. Для видалення всіх волосяних фолікулів необхідно пройти курс процедур.

Скільки процедур потрібно і як часто їх доведеться робити?

Як правило, для припинення росту 90-95% волосся необхідно пройти 6-8 процедур. Кількість сеансів залежить від індивідуальних особливостей організму і дотримання інтервалу в часі між процедурами лазерної епіляції.

Як підготуватися до процедури?

Лазерну епіляцію проводять на незасмаглій шкірі, тому важливо не засмагати, як мінімум, протягом двох тижнів до процедури. Напередодні лазерної епіляції волосся в місцях обробки слід збрити. Виняток становить зона над верхньою губою - тут волосся голити не потрібно.

Чому після лазерної епіляції волосся продовжують рости?

В ході процедури лазер спалює видиму частину волоса і руйнує фолікул. Частина волоса, яка на момент обробки перебувала під шкірою, в наступні два тижні поступово виштовхується шкірою і випадає. Зовні це може виглядати як ріст волосся, але насправді відбувається випадання волосків зі зруйнованим фолікулом.

Чи не є небезпечним лазерний імпульс для шкіри і внутрішніх органів?

В процесі лазерної епіляції промінь проникає під шкіру на глибину до 4 мм, досягає тільки фолікулів волосся і не робить впливу на глибші шари шкіри, тим більше внутрішні органи. 
Лазерний промінь ковзає по поверхні шкіри, не ушкоджуючи її, оскільки в шкірі (незагорелой) міститься мало пігменту меланіну, здатного поглинути енергію лазера.

Чи знадобиться спеціальний догляд після процедури?

Після лазерної епіляції протягом декількох годин помітно легке почервоніння. При високій чутливості шкіри почервоніння може зберігатися пару днів. Для профілактики подразнення шкіри після процедури можна використовувати спрей Пантенол або крем Бепантен. Крім того, наступні два тижні після епіляції необхідно берегтися від потрапляння на шкіру, оброблену лазером, прямих сонячних променів. Зону над верхньою губою слід захищати кремом з показником SPF від 30.

Наскільки ефективна лазерна епіляція?

Сорокарічний досвід проведення процедури і клінічні дослідження показують, що зруйновані волосяні цибулини не відновлюються. У різних пацієнтів кінцевий результат залежить від індивідуальних особливостей організму, проте, якщо волосся досить темні, зникнення їх відбувається більш ніж у 99% пацієнтів.

Instagram Dr. Zapolska

Сайт про Лазерную Епіляцію у  Z laser bar 👇